Олексій Зіневич

Народився 21 листопада 1977 року в Києві, проте уже в той час родина жила в Ірпені, в квартирі на Привокзальній площі.

Батько — Зіневич Олексій Григорович

Мати — Зіневич Галина Іванівна

«Батько залишив мені ставлення до життя про те, що ніхто мені нічого не винен, і все, що я хочу, я мушу зробити собі сам», — каже Олексій Зіневич.

Навчався в сш № 2, де закінчив 9 класів.

У 1992 році вступив до Ірпінського індустріального коледжу, де в 1996 році закінчив на відмінно повний курс фінансово-економічного інституту за спеціалізацією «Комерційна діяльність».

21 червня 1996 року отримав диплом молодшого спеціаліста-комерсанта «з відзнакою» Українського фінансово-економічного інституту.

З 1 вересня 1997 по 23 березня 2001 навчався в Академії державної податкової служби України за напрямом «Економіка та підприємництво». Здобув кваліфікацію бакалавра з фінансів.
Навчання поєднував з брокерською роботою — продавав квартири в Києві та Київській області

З 1997 по 2000 рік мав акредитацію брокера на Українській біржі «Десятинна», де раніше посвідчували всі угоди з купівлі-продажу нерухомості.

5 жовтня 2001 року зареєструвався як фізична особа-підприємець і відтоді почав розвивати власний бізнес.

У 2002 році почав займатися провайдерством. У 2003-му створив власну Компанію «Бест», і невдовзі зареєстрував цю назву як торгову марку.

17 липня 2005 рік — товариство з додатковою відповідальністю Компанія «Бест» отримує свідоцтво про державну реєстрацію. З нього починається розвиток швидкісного інтернету в Ірпені та Київській області.

28 грудня 2006 — товариство з додатковою відповідальністю «Бест» вносять до Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій.

Нині група компаній, яка працює під брендом «Бест» Олексія Зіневича є одним з найбільших інтернет-провайдерів Київщини. «Бест» надає послуги доступу до інтернету та кабельного телебачення в понад 50 містах та селищах Київської і Житомирської областей.

2016 рік — Олексій Зіневич починає розвивати медійний бізнес, створивши незалежну інформаційну агенцію «Погляд», що видає щомісячні газети в Ірпені та інших передмістях Києва.

2016 рік — на базі агенції постав телеканал «Погляд» з метою покращення інформування мешканців передмістя Києва про події в Київській області.

Олексій Зіневич поєднує бізнес з громадською роботою, розвиваючи низку просвітницьких проектів в рамках Громадської ініціативи Олексія Зіневича, спрямованих на розвиток молоді, місцевого лідерства, підтримку літніх людей та захист довкілля.

Він також займається спортом — має червоний пояс з тхеквондо. Любить мотоподорожі, мандрівки і читати книжки.

Володіє українською, російською та англійською мовами.