«Антикорупційний марафон» в Ірпені

«Антикорупційний марафон» в Ірпені

12 липня, громадський рух «Ірпінь проти Карплюка і «Нових облич» розпочав безстроковий “Антикорупційний марафон”. Метою цієї громадської акції стало привернення уваги місцевої влади до конкретних проблем містян, а саме:

  • знищення зелених зон в місті;
  • забудова заплави р. Ірпінь;
  • будівельні афери, пов’язані з недобудовами;
  • проблеми з комунікаціями в будинках, введених в експлуатацію;
  • інфраструктурні питання, пов’язані з нестачею шкіл та дитсадків тощо.

«Антикорупційний марафон» розпочався пікетом в центрі Ірпеня та інформаційною кампанією — висвітлення існуючих в місті проблем, які місцева влада старанно приховує «за фасадом» піара, облаштованих на бюджетні кошти та за рахунок пайової участі забудовників, у місті скверів та площ.

Нагадаємо, слідством встановлено, що діючий Ірпінський міський голова спільно із заступниками створив злочинну організацію. Їх звинувачують у зловживанні ним службовим становищем, а також привласненні, розтраті майна та ін. За даними прокуратури Київської області, ця злочинна організація вчинила тяжкі та особливо тяжкі злочини з метою розкрадання бюджетних коштів і земель на території міста Ірпеня, що становить десятки мільйонів гривень збитків.

Читайте ще:   «Новий тренд медіа — посилення впливу регіональних телеканалів»

З 12 липня на центральній площі міста, біля мерії, установлений намет з логотипом різних громадських організацій Приірпіння та місцевих ЗМІ, де можна отримати інформаційні матеріали, поспілкуватися та долучитись до учасників руху.

Нагадаємо, громадський рух «Ірпінь проти Карплюка та «Нових облич» — об’єднання активістів та громадських організацій, ініціативних груп Приірпіння з метою консолідації зусиль в протидії законними методами непрозорим та корупційним діям місцевої влади регіону.

16.06.2018 пройшла акція поховання «Конституції України» під будинком Генерального Прокурора Ю. Луценко. Мешканці Приірпіння об’єднались у боротьбі з корупцією та висунули ряд вимог до Генеральної Прокуратури та місцевої влади.

Учасники Громадського руху у рамках «Актикорупційного марафону» планують провести низку заходів в проблемних мікрорайонах Ірпеня.

Опубліковано в категорії: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *