Воєнний стан. Що це змінює для Ірпеня?

Що я можу порадити ірпінським активістам? Які висновки слід зробити з зовнішніх загроз проти України, які можуть вплинути і на Ірпінь?

Що змінює воєнний стан для Ірпеня

ВОЄННИЙ СТАН. ЩО ЦЕ ЗМІНЮЄ ДЛЯ ІРПЕНЯ?
Воєнний стан впроваджено в 10 областях України і це рішення поки не стосується Київської області, зокрема, Ірпеня. Верховна Рада підтримала ідею президента Петра Порошенка ввести його на 30 днів – до 27 грудня 2018 року.

Компанія «Бест» — інтернет-провайдер, яким я керую, готова до безперебійного надання послуг у нових умовах. Частка трафіку, який ми отримуємо з Росії, є дуже малою, основні магістралі для постачання Інтернету, якими користується наша компанія проходять, у західному напрямку, тому ми не передбачаємо суттєвих проблем у роботі наших сервісів.

Усі наші головні вузли обладнані джерелами безперебійного живлення з тривалим часом автономної роботи, ми маємо потужні генератори на випадок відключення електроенергії на центральних вузлах, тож все має працювати без збоїв.

Щодо військового стану моя думка: звісно, це треба було робити раніше. І все ще залишаються питання до київської влади, як вона реагуватиме на захоплення росіянами наших моряків у водах нашого Азовського моря. Адже ми всі свідомі того, що в Україні 5-й рік триває війна, і вона не може не зачепити кожного з нас. Воєнний стан — знак, що територія, на яку безпосередньо впливає війна та її наслідки, розширилася.

Читайте ще:   Ірпінь - бетонне гетто: Між «спальником» Києва і бандитським Гарлемом

10 областей України, відповідно до рішення про воєнний стан, мають переорієнтувати свою економіку на військові рейки. Це нова ситуація і не відомо, як схвалене в Києві рішення сприйме місцева влада. І як його впроваджуватимуть на практиці.

З одного боку добре, що це рішення не торкнулося Ірпеня, адже воно тягне за собою заборону всіх громадських активностей і по суті накладає мораторій на вибори міського голови. А ці вибори нашому місту так чи інакше важливо провести найближчим часом, щоб мати законно обраного керівника. Бо це шанс навести лад у місті, зупиниви хаотичну забудову та ті негативні процеси, які відбуваються.

З іншого боку, ніхто не гарантує, що ситуація може ще раз змінитися найближчим часом. Бо це, на жаль, залежить не від нас, а від країни-агресора. А Путін не збирається зупинятися.

Що я можу порадити ірпінським активістам? Які висновки слід зробити з зовнішніх загроз проти України, які можуть вплинути і на Ірпінь?

  1. Незважаючи ні на що, робити свою роботу. Бути громадсько активними, не панікувати, не поширювати плітки, перевіряти факти, які надходять зовні. Не збуроювати ситуацію навколо і, звісно, не бігти за доларами, сіллю та цукром – провокуючи паніку. Принаймні так роблю я сам.
  2. Наслідки, звісно, можуть бути і для нашого міста. Але думаю, це не той привід, через який в Україні буде загальна мобілізація і ми дужче відчуємо війну в Ірпені. Але треба бути готовим морально, що й так може бути.
  3. Ірпінь — місто без законно обраного керівника, яким дефакто керують забудовники задля власного збагачення. Від кожного з нас залежить — оберемо ми його наступного року чи ні, і хто це буде. Час починати активно думати про це, якщо ми справді хочемо якісних позитивних змін в місті, а не продовження панування влади забудовників.
Читайте ще:   Замість школи збудували незаконний ЖК, з дорогою за 35 млн. грн. бюджетних коштів.
Опубліковано в категорії: Блог

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *