У відремонтованому відділенні Ірпінської центральної міської лікарні завершується встановлення системи відеонагляду та системи виклику медичного персоналу “пацієнт-медсестра”. Про це на своїй facebook-сторінці повідомила компанія Бест, яка власним коштом закупила та змонтувала відповідне обладнання.
![unnamed-1-4 Компанія Бест завершує монтувати системи відеонагляду та "пацієнт-медсестра" в інфекційному відділенні ірпінської лікарні](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/unnamed-1-4.jpg)
Власник компанії Бест Олексій Зіневич в свою чергу подякував всім місцевим підприємцям, які будь-яким чином долучилися до реконструкції інфекційного відділення.
![](https://zinevych.org/wp-content/uploads/2020/04/5_main.jpg)
Також раніше Олексій Зіневич повідомив, що на роботи з монтажу, демонтажу обладнання, а також на плитку та електропроводку на важливому для регіону оновленому інфекційному відділенні Бест виділив понад пів мільйона гривень.