«Батьківські збори» креативний флешмоб 22 вересня в Ірпені на центральній площі

22 вересня в Ірпені на центральній площі відбувся креативний флешмоб “Батьківські збори”. Організатори дійства мали на меті привернути увагу влади та забудовників до проблем освіти в Приірпінні.

Освітня система Ірпеня заледве витримує шалене навантаження – школи та садочки переповнені. Натомість, влада скеровує титанічні зусилля на будівництво парків та багатоповерхівок, щоб продати ще більше житла не забезпеченого ні, школами, ні дитсадками.

Кількість дітей, які залишились на сьогодні без садочків сягає 2000 осіб. Тож, батьки змушені возити дітей в Київ або шукати кошти на приватні. Обурені батьки, влаштували садочок і школу просто неба. Вони вирішили, якщо їх дітям немає де навчатися, вони це робитимуть під стінами міської адміністрації.

Дітлахам в такому садочку сподобалося: вони малювали, ліпили з пластиліну, власноруч створювали сувеніри. Навіть проводили хімічні досліди.

Для дітей діяло і безліч безкоштовних майстер-класів. Однак, кожен бажаючий міг на власний розсуд заплатити за роботу. А зібрані кошти підуть на вирішення проблем дітей з обмеженими можливостями.

Читайте ще:   Обговорення суспільно-політичного життя та майбутнього Ірпеня в "Актуальному інтерв'ю"

Підтримати флешмоб приїхала і улюбленця підлітків – Anna PETRAsh . Адже тема школи для Ані актуальна – їй 14 років і вона також школярка.

Те що, що організаторам вдалося досягти поставленої мети, засвідчило намагання влади будь якою ціною, якщо не зірвати, то, бодай, зашкодити проведенню флешмобу.

А ще якісь “невідомі” почали роздавати дітям друковану продукцію з досить сумнівним змістом.
Але організатори швидко зреагували і викликали поліцію. А та припинила неподобства.

Народний депутат України Віктор Кривенко переконаний, що припинити ірпінський освітній колапс можна єдиним способом.

Закінчився флешмоб танцями та роздачею подарунків найактивнішим його учасникам.

Опубліковано в категорії: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *