Громада зібралась, щоб розглянути альтернативний план розвитку м. Ірпінь

15 грудня, за ініціативою ГО «Зелений Ірпінь» у приміщенні Національного університету державної фіскальної служби України було проведено дискусійно-аналітичний круглий стіл стосовно найближчого розвитку м. Ірпінь.

Нагальна потреба в проведенні такого заходу виникла після:

1. Фейкових громадських обговорень 30 листопала 2018 р., куди представники громади не змогли потрапити через заповнену бюджетниками залу до початку реєстрації. Після так званого обговорення небайдужими мешканцями було зібрано понад 2 тисячі протестів щодо нового Генерального плану.

2. Скандального засідання містобудівної ради 13 грудня 2018 р. щодо прийняття Генплану м. Ірпінь , яке було перенесено з КОДА до ірпінської міської ради на 17-00. Але засідання відбулось на годину раніше заявленого часу, Генплан прийняли і обговорили в чергове без участі ірпінчан. Щоб уникнути зустрічі з обуреною громадою, яка в цей час влаштувала акцію протесту під стінами мерії, представники влади зникли через чорний вихід.

Люди неодноразово пікетували будівлю міської ради з вимогою провести публічне та прозоре обговорення оновленого Генплану, який місцеві депутати намагаються ухвалити без залучення громади. Проте інтереси місцевих мешканців тут цинічно ігноруються . Тож громадські організації, місцеві активісти, небайдужі мешканці та депутати-опозиціонери зібрались, щоб обговорити альтернативний план розвитку м. Ірпінь – альтернативний тому, який намагається просунути місцева влада забудовників.

Читайте ще:   «Громада Ірпеня згуртувалась, щоб зупинити перетворення міста у бетонне гетто»

В підсумку, громада вирішила не допустити затвердження на наступній сесії Ірпінської міської ради, яка планується 19 грудня оновленого Генплану. Для цього Олексій Зіневич закликав всіх небайдужих прийти на сесію. А перед сесією, щоб кожен свідомий ірпінчанин зателефонував до депутата свого округу, висловив власну позицію відносно Генплану та запитав чи буде «народний обранець» голосувати за цей документ, який фактично знищить Ірпінь. Присутні домовились, що розмову з депутом варто записувати й поширювати в соціальних мережах.

Автор: Уляна Криницька

Опубліковано в категорії: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *