Сьогодні, 28 листопада, в Бучанській міській раді відбудеться сесія, на якій вирішуватиметься питання забудови ділянки зеленої зони – території табору “Променистий”, загальною площею в 5,5 га. Проти такої перспективи виступають мешканці Бучі та громадські активісти, серед яких Олексій Зіневич. Він зазначив, що в умовах тотальної неконтрольованої забудови, в тому числі сусіднього Ірпеня, потрібно захищати зелені зони від дерибану чиновників.
“Завтра у Бучі відбудеться сесія міської ради, на якій депутатам запропонують узаконити дерибан зеленої зони, що знаходиться у користуванні національної поліції за схемою аналогічною до тієї, що використана для крадіжки землі ДСО в Ірпені. Нагадаю, не дивлячись на бойню з місцевими жителями Дмитро Ценов та його “старші товариші” роздерибанили 1 Га землі і віддали під багатоповерхівки.
Вже завтра зацікавлені особи намагаються віддати під багатоквартирну забудову 5,5 гектарів біля центрального бучанського парку.
Я хочу попередити депутатів про персональну відповідальність за це рішення. Шановні депутати, Вам варто багато разів подумати перш ніж віддавати під сокиру цей мальовничий шмат Бучі.
У разі, якщо таке рішення буде прийнято мої юристи оскаржуватимуть його у суді, а шанси теперішніх депутатів пройти у наступну раду прямуватимуть до нуля, пильну постійну увагу ЗМІ та ГО я гарантую.
У разі прийняття такого рішення Бучанського Голову прошу його ветувати.
P.S. Багато років тому я переїхав зі змученого забудовами Ірпеня у мальовничу Бучу, я докладу максимум зусиль щоб наші діти бачили її такою ж зеленою як зараз.“
![Нет описания фото.](https://scontent.fiev23-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/78554034_786428191820603_9166367212267634688_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ohc=Gc8857xkwcgAQkXHr7CFj2Ts_a0Vcpxx9MJMWgt_aRJcx-SXuZ6E7nZlw&_nc_ht=scontent.fiev23-1.fna&oh=ad5148aeaa272ff1e0de83bc9ad3d515&oe=5E8B85BA)
Фейсбук-сторінка Олексія Зіневича